marryland

Nejbližší volné termíny

Svatební den v MarryLandu

MarryLand je svatební místo na jihu Moravy v obci Hevlín. Můžete si zde uspořádat obřad, svatební hostinu i večerní tanečky. Pro novomanžele je zde apartmán s vířivkou, pro hosty pak možnost spaní v zahradních chatkách, kde je 84 lůžek. Pokud by to bylo málo je možné si na zahradě postavit stany. Popřípadě se v obci nachází několik ubytovacích zařízení.

To nejkrásnější na celém MarryLandu je jeho hlavní sál s barem a ochozy, který hravě pojme přes sto lidí. Další bar je v restaurační části, která je pro 60lidí a jejíž součástí je rautová místnost. Tato místnost  je na svatby po celém obvodu obskládána jídlem. Není zde problém s parkováním ani několika desítek aut.
Pronajímáme Vám prostor a zařizujeme catering. Pokud budete chtít, postaráme se i o obsluhu či nápoje. Neúčtujeme žádné korkovné.
Pronájem je od pátku do neděle.

Jsme registrováni jako oficiální svatební místo, takže pokud budete mít obřad u nás v sobotu od 10 hod do 13 hod, pak nemusíte matrice platit žádný poplatek. V jiné termíny je to 1000 Kč. Matriku máme v Hrušovanech nad Jevišovkou. Jsou tam moc milí a na termínu svatby se tam jistě domluvíte.