marryland

O ubytování

K ubytování je v MarryLandu 84 lůžek v zahradních chatkách a také novomanželský apartmán

Novomanžeský apartmán

apartmán s vířivkou - to nejlepší pro novomanžele

Zahradní chatky

až 84lůžek v zahradních chatkách

Prostor pro stany

pokud by bylo potřeba

Ubytovaní mimo MarryLand

v dosahu chůze několik možností k ubytování

Novomanželský apartmán

Pokoji dominuje vířivka a manželské dvojlůžko. V den, kdy se nevěsta zdobí před obřadem, jistě ocení opravdu velké zrcadlo a kosmetický stolek. V místnosti je několik druhů osvětlení. Základní které se stará o dostatek světla. Dále je zde barevné led osvětlení kolem zrdcadla, které umožnuje navodit intimnější atmosféru. Nad vířivkou je světelný stropní závěs, který můžete propojit s mobilním telefonem a pak má takřka nekonečné možnosti nastavení. Od statických světel, přes blikající obrázky, nápisy či celý závěs může reagovat na hudbu nebo zvuky v místnosti. Krom vířivky uprostřed pokoje je zde i oddělený záchod, sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem.

Zahradní chatky

Aby Vaši hosté mohli zůstat v MarryLandu co nejdéle a abyste se druhý den ráno opět sešli, zbudovali jsme na zahradě zahradní chatky, které na relativně malém místě nabízí 84 lůžek. Chatky jsou rozdělené na 21 menších místností po 4 lůžkách. Vždy jedna patrová postel a jedno dvojlůžko. Tyto všechny chatky jsou již zahrnuty v ceně pronájmu. Týden až dva před svatbou nám jen nahlásíte obsazenost a my Vám do chatek nachystáme čisté lůžkoviny. Z hygienických důvodů všechny tyto 4 lůžkové místnosti, které budete chtít, musí mít povlečené všechny postele minimálně čistým prostěradlem, nebo zůstanou zavřené.
Ceny za nachystání jedné 4 lůžkové místnosti se liší dle počtu lůžkovin. Místnost bez lůžkovin, jen 4x prostěradlo, stojí 150kč.

Cena za místnost včetně prostěradel:

1xlůžkovina=190kč
2xlůžkoviny=260kč
3xlůžkoviny=330kč
4xlůžkoviny=400kč
lůžkovina =  povlečená peřina a polštář

Prostor pro stany

Pokud by Vám naše ubytovací kapacity přišly malé, je možné si postavit na zahradě stany a tím navýšit počet lidí, kteří mohou spát přímo v MarryLandu.
Pokud by někdo chtěl přijet s karavanem, tak je to možné. Ne přímo na zahradě MarryLandu, ale hned za plotem. Je zde místo pro několik desítek aut na zaparkování, takže ani karavan by neměl být problém.

Ubytovaní mimo MarryLand

Pokud byste potřebovali ubytovat více lidí, nebo lepší komfort level, tak díky termálním lázním Laa (které jsou 5km vzdálené) je v Hevlíně několik ubytovacích možností.
Všechny v dosahu chůze.

STARHOUSE residence - cca 450m
Penzion Sára - cca 900m
Penzion U tří lip - cca 1000m
Penzion Semerád - cca 1000m
Apartmán Hevlín -1,2km

Zarezervujte si termín, kdy si řeknete "ANO"