marryland

MarryLand je to pravé místo pro
vaši svatbu

Marryland

K Vašemu využití se zde nachází
 
  • velký sál s ochozy
  • rautová místnost
  • restaurační část
  • zahrada s grilováním, posezením i spaním
  • novomanželský apartmán s vířivkou

Cihlový sál s dřevěnými trámy pojme pohodlně přes 100 osob. Spodní část sálu je opravdu velká. Je zde dlouhý bar s výčepem, pódium, velký prostor pro zábavu a stolní fotbálky. Můžete si zde za nepříznivého počasí udělat svatební obřad, nebo zde mít hostinu či jiný program. Celý sál je obehnán ochozy, které jsou prostorné a je jen na Vás, jak je využijete. Zda zde uděláte svatební oběd nebo jen posezení s výhledem na spodní část.

Zahradní chatky

Na velmi malé ploše je sedm chatek ve dvou řadách. Každá chatka má tři místnosti se samostatným vchodem. V každé místnosti je jedna patrová postel a jedno dvoulůžko. Celkem je zde 84 lůžek, které jsou součástí pronájmu. Kdyby Vám to bylo málo, je zde ještě místo pro postavení stanů. Pro větší komfort Vašich hostů se v dosahu chůze nachází několik míst s ubytováním.

Restaurace

Tato část je přímo napojená na rautovou místnost. Je zde posezení pro 60 lidí, kteří si mohou v klidu vychutnat, cokoli si vybrali v rautové místnosti. Nachází se zde bar s výčepem a kávovarem. Tudíž je tu možnost servírování veškerých nápojů k jídlu. Je zde velká televize, která může být využita k promítání svatebních nebo vzpomínkových videí.

Venkovní posezení

Zahrada MarryLandu je opravdu velká. Je zde prostor jak pro gril, udírnu, celé grilované sele, tak pro s tím spojené venkovní posezení a pódium. Tato část zahrady je kvalitně osvětlená. Druhá část zahrady je osazena zahradními domky, které jsou určeny pro ubytování Vašich hostů. A nachází se v nich celkem 84 lůžek.
Při hezkém počasí se zde dá uspořádat svatební obřad.

Novomanželský apartmán

Vstup do novomanželského apartmánu je z ochozu v sále. Kromě velkého dvoulůžka je tento apartmán vybaven vířivkou pro dva. Samozřejmostí je koupelnička se záchodem a sprchovým koutem. 

Nejbližší volné termíny

5.5. - 7.5 .2023

12.5. - 14.5 2023

19.5. - 21.5. 2023

Podívejte se na fotogalerii, jak to u nás vypadá