marryland

Nabídka našich služeb, které nejsou součástí pronájmu

Kromě cateringu jsou veškeré služby volitelné. Co se cateringu týče máme zde zařízenou kuchyň, do které nechceme nikoho pouštět a tato kuchyň se bude věnovat jen a jen probíhající svatbě.
Catering

jako jediný je podmíněný - umíme celodenní catering od 1000 Kč/osobu

Bar s kávovarem a výčepem

1 500 Kč - (káva, vyčištění, sklo, hrníčky, voda, led, ...)

Nápoje

pokud si chcete zařizovat sami, nechceme žádné korkovné

Bar a výčep v sále

1 000 Kč - (vyčištění, sklo, voda, led, ...)

Obsluha

200 Kč/os./hod - sami si řeknete kolik lidí a v jakém časovém rámci je chcete, jistě je možné zařídit si i vlastní obsluhu

Přenosný dvoukohoutový výčep

500 Kč - (lze umístit třeba na zahradu)

Nápoje

Paleta svatebních nápojů je opravdu pestrá. Od piva, vína, limonád, čajů, kávy či nekonečné řady tvrdého alkoholu. Cokoliv si chcete dovést své, můžete bez jakýchkoliv poplatků. Co budete chtít od nás je lépe se domluvit osobně. Dá se domluvit i větší zásoba s tím, že co se nevypije a je nenačaté, tak se nezapočítá.
Tyto věci není nutné řešit nějak brzo. Stačí měsíc až dva dopředu společně s cateringem. V této době už byste měli mít jasnější představu o počtech hostů.

Obsluha

Podle nás pro zdárný průběh svatby +-100 lidí stačí dva lidé jako obsluha. Každý na jednom baru. Hodinový plat pro obsluhu od nás je 200 Kč/hodinu. Kolik lidí, kolik hodin, od kdy do kdy. To vše je jen na Vás.
O těchto věcech by mělo být jasno řádově při podepisování smlouvy. Obecně čím dřív budeme vědět kolik lidí budete potřebovat, tím jednodušší to pro všechny bude.

Bar s kávovarem a výčepem

Jedná se o bar v klidnější restaurační části MarryLandu. Je zde čtyř kohoutový výčep a kávovar. Toto jsou drahá zařízení, které je třeba servisovat a po akci vyčistit. Proto je s využitím tohoto baru spojen poplatek 1500 Kč.
Součástí toho je i zapůjčení skleniček, hrníčků, jejich umývání, led voda, brčka...

Bar a výčep v sále

Jedná se o krásný dlouhý bar v sále. Zde je dvou kohoutový výčep a opět veškerý servis spojený s barem. Za využití tohoto baru si účtujeme 1000 Kč.

Přenosný dvoukohoutový výčep

Pokud jste opravdu velcí fandové točeného pivečka či limonád, můžeme Vám za 500 Kč pronajmout přenosný dvoukohoutový výčep, který můžeme umístit třeba na zahradu. Toto rozhodnutí je možné udělat doslova na poslední chvíli i třeba v den již probíhající svatby.

Lůžkoviny

K dispozici je 7 zahradních chatek. Každá chatka se skládá ze 3 samostatných místností se
samostatným vchodem a čtyřmi lůžky.

Z hygienických důvodů všechny tyto 4 lůžkové místnosti, které budete chtít, musí mít povlečené všechny postele minimálně čistým prostěradlem, nebo zůstanou zavřené.
Ceny za nachystání jedné 4 lůžkové místnosti se liší dle počtu lůžkovin. Místnost bez lůžkovin, jen 4x prostěradlo,
stojí 150kč.

Cena za místnost včetně prostěradel:

1xlůžkovina=190kč
2xlůžkoviny=260kč
3xlůžkoviny=330kč
4xlůžkoviny=400kč
lůžkovina = povlečená peřina a polštář

Obsazenost chatek nám stačí dát vědět řádově dva týdny před svatbou. Jakmile budete vědět, kolik budete mít hostů na přespání.